Královská města

KADAŇ

Kadaň je jedním z královských měst v severozápadních Čechách při hranicích s Německem, pod Krušnými horami. Město bylo založeno už na konci 11. století, rozkvět zažilo za vlády císaře Karla IV.
 
  • DOPORUČUJEME
Kompletní přehled ubytování v okrese Chomutov najdete na adrese Ubytování Chomutov. Pokud hledáte ubytování v hotelu nebo penzionu v Praze, navštivte portál Hotel-Ubytování. Portál, který nabízí tipy na ubytování v celé České republice, se jmenuje Ubytování online. Pro ty, kdo se chystají na Slovensko, je vynikající volbou rozcestník Ubytování Slovensko. Náš tip: Nejžádanější hotely pro dovolenou v létě.
Fotogalerie Kadaň - celé město
Kadaň - celé město
 

Wellness hotel Beethoven****


**** Hotel
Ubytování Chomutov : Wellness hotel Beethoven****

Wellness hotel Beethoven**** se nachází přímo v blízkosti historického centra města Chomutov, které leží v srdci severních Čech. Wellness hotel Beethoven**** v Chomutově poskytuje pohodlné a příjemné ubytování.


Wellness hotel Beethoven **** ubytování Chomutově ubytování:
Wellness hotel Beethoven**** v Chomutově nabízí ubytování o celkové kapacitě 52 lůžek. Pokoje jsou komfortně a stylově vybavené. První patro hotelu Beethoven nabízí komfortní ubytování s lehkým nádechem retro stylu 60-70 let při současném zachování veškerého komfortu a pohodlí hotelu. Druhé patro hotelu Beethoven nabízí špičkové ubytování kombinující motivy, témata a zařizovací předměty inspirované africkým stylem. Třetí patro hotelu Beethoven nabízí luxusní ubytování spojující moderní vzhled a kombinaci orientálních prvků. Pro maximální spokojenost hostů jsou k dispozici čtyři luxusní apartmány a jedno venkovního apartmá, kam se vchází přímo z parkoviště.

Ubytování v Chomutově Wellness hotel Beethoven **** gastronomie:
Ubytování v Chomutově Wellness hotel Beethoven**** nabízí ubytování i se stravováním. Každé ráno si hosté Wellness hotelu Beethoven**** mohou vychutnat ranní pohodu u snídaně formou bohatého bufetu. Pochutnat si mohou na čerstvých a chutných potravinách. V restauraci si můžete pochutnat na domácí i mezinárodní kuchyni. Možnost využít lobby bar a konferenční místnost s možností firemních nebo soukromých akcí, či školení a pracovních jednání a jiných dalších akcí dle vašeho přání.

Wellness hotel Beethoven **** ubytování v Chomutově služby:
Wellness hotel Beethoven**** ubytování v Chomutově nabízí tyto služby: hotel poskytuje jedinečnou možnost relaxace a odpočinku při návštěvě wellness služeb, whirpool, aromatická parní kabina, solná parní kabina, infrasauna, šnekové sprchy včetně tropického deště a masážních trysek, kneipovy chodníky, Love story vany pro čokoládovou a vinnou kůru, ledová tříšť, vyhřívaná lehátka, vyhřívané lavice, solná jeskyně, solárium, masáže. Internetové připojení je samozřejmostí. Parkování u hotelu.

Ubytování v Chomutově Wellness hotel Beethoven **** okolí:
Ubytování v Chomutově Wellness hotel Beethoven**** vám nabízí možnost poznat město Chomutov, které leží na západě Čech v Ústeckém kraji, jihozápadně od města Most. Město se rozkládá pod vrcholky kopců Krušných hor v údolí tvořeném řekou Chomutovkou. U severního okraje města je několik rybníků a unikátní Kamencové jezero s léčivou vodou. Nedaleko jezera je zoologická zahrada. Od severního okraje města Chomutov se zvedá kopec Strážiště. Na severním svahu je sjezdová trať s lyžařským vlekem a na vrcholku je rozhledna. Do oblasti Krušných hor vede z města celá řada značených turistických i cyklistických tras například Bezručovým údolím, kde jsou zajímavé přírodní i technické památky. Okolí hotelu poskytuje bohaté kulturní i sportovní vyžití po celý rok.Beethovenova 1146
Chomutov
43001
Chomutov, Ústecký kraj
Zobrazit na mapě

Příjezdy: , odjezdy:

Poskytované služby

Konferenční/společenská místnost, kapacita: 25TV místnostInformační službaVýtahZdravotní středisko, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 500 metrů)Praní prádla, je poskytováno zdarma: NE (cena 0,00)Bezpečnostní schránka, je poskytováno zdarma: ANOObchodní centrum, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 200 metrů)Pokojová službaBezbariérový přístupParkoviště, nachází se přímo v hotelu: ANO, je poskytováno zdarma: ANO,hlídanéInternet, je poskytováno zdarma: ANO,na pokojiNekuřácké prostředíRecepce 24 hodinCateringové službyHotelový transport, je poskytováno zdarma: NE (cena 0,00)TaxiÚschovna jízdních kolSekretářské služby, je poskytováno zdarma: NE (cena 0,00)Internetový koutek, je poskytováno zdarma: ANOSauna, nachází se přímo v hotelu: ANONoční klub, nachází se přímo v hotelu: ANODiskotéka, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 200 metrů)Dětské hřiště, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 200 metrů)Kino, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 500 metrů)Divadlo, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1000 metrů)HoubařeníRybolovJízda na koniSolárium, nachází se přímo v hotelu: ANOKasíno, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 500 metrů)Wellness/lázně, nachází se přímo v hotelu: ANOPára, nachází se přímo v hotelu: ANOWhirlpool, nachází se přímo v hotelu: ANOVyhlídkové letyMasáže, nachází se přímo v hotelu: ANORestaurace, nachází se přímo v hotelu: ANOBar, nachází se přímo v hotelu: ANOZahrádka, nachází se přímo v hotelu: ANOLobby bar, nachází se přímo v hotelu: ANOInternetová kavárna, nachází se přímo v hotelu: ANOSpa & wellnessBusiness


Údaje jsou přebírány z důvěryhodného zdroje, kde je aktualizuje přímo hotel. Dovolujeme si Vás upozornit na možnost rezervace ubytování přímo z webu KM.
Ubytování Kadaň : Penzion MOVA

Penzion MOVA

****
Penzion s restaurací MOVA je v docházkové vzdálenosti od historického centra města Kadaně. Město Kadaň je pro svůj historický význam a řadu dochovaných památek... Můžete si zahrát bowling na čtyřech profesionálních bowlingových drahách. Pro menší návštěvníky jsou dráhy vybaveny speciálními mantinely, kdy bowlingová koule nespadne do žlábku.
Ubytování Chbany : Holiday Centrum

Holiday Centrum


Nabídka využití rekreačního střediska s ubytování hotelového typu, restauraci s letní terasou, stylový salónek s krbem a sportovním areálem.
Ubytování Blatno : I. mlýn

I. mlýn


Pension s restaurací l. Mlýn se nachází v Bezručově údolí v Chomutově. Naleznete zde místo pro své sportovní aktivity /cyklistika, kolečkové brusle, turistika/. K pensionu vede cca 6 km dlouhá cyklostezka. Ale také místo k příjemnému odpočinku, protože pension je obklopen přírodou.
Ubytování Chomutov : Hotel Clochard

Hotel Clochard

***
Moderní hotel Clochard poskytuje ubytování v nekuřáckých jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích a pro náročnější klientelu jsou k dispozici Bussines suite.
Ubytování Chomutov : Wellness hotel Beethoven****

Wellness hotel Beethoven****

****
Luxusní rodinný hotel **** nabízí ubytování, wellness a špičkovou restauraci za nízké ceny!!!
Ubytování Chomutov : Hotel Mertin

Hotel Mertin

***+
Hotel Mertin nabízí luxusní ubytování v deseti jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích, vybavených nábytkem ve starožitném stylu. Svou polohou v centru  je vhodný pro služební cesty i romantické pobyty. Pro hotelové hosty je k dispozici infra sauna. Wifi, fittness, parkoviště střežené kamerovým systémem zdarma.


více ubytování
Připravil a provozuje Seal, s.r.o. © 2011. Autorská práva. kadan@kralovska-mesta.cz TOPlist