Královská města

KADAŇ

Kadaň je jedním z královských měst v severozápadních Čechách při hranicích s Německem, pod Krušnými horami. Město bylo založeno už na konci 11. století, rozkvět zažilo za vlády císaře Karla IV.
 
  • DOPORUČUJEME
Kompletní přehled ubytování v okrese Chomutov najdete na adrese Ubytování Chomutov. Pokud hledáte ubytování v hotelu nebo penzionu v Praze, navštivte portál Hotel-Ubytování. Portál, který nabízí tipy na ubytování v celé České republice, se jmenuje Ubytování online. Pro ty, kdo se chystají na Slovensko, je vynikající volbou rozcestník Ubytování Slovensko. Náš tip: Nejžádanější hotely pro dovolenou v létě.
Fotogalerie Kadaň - celé město
Kadaň - celé město
 

Penzion MOVA


**** Pension
Ubytování Kadaň : Penzion MOVA

Penzion s restaurací Mova v Kadani je v docházkové vzdálenosti od historického centra města Kadaně. Město Kadaň je pro svůj historický význam a řadu dochovaných památek hojně navštěvovaným městem.

Penzion Mova v Kadani ubytování
Penzion s restaurací Mova v Kadani má ubytovací kapacitu 25 lůžek v 10 pokojích, který vznikl kompletní přestavbou původní budovy. Na pokojích penzionu Mova v Kadani je televize, internet, minibar, kuchyň, vlastní toaleta a koupelna, šatník, bezbariérový přístup. Při dlouhodobé rezervaci cena dohodou.

Penzion Mova ubytování v Kadani služby
Penzion Mova v Kadani hosté navštěvují i z důvodu bowlingu o kapacitě čtyř profesionálních bowlingových drah. Pro menší návštěvníky jsou dráhy vybaveny speciálními mantinely, kdy bowlingová koule nespadne do žlábku.

Ubytování v Kadani penzion Mova gastronomie
Penzion Mova v Kadani má restauraci, která se nachází 5 minut od historického centra královského města Kadaně. Celý prostor restaurace penzionu Mova v Kadani se dělí na kuřáckou a nekuřáckou část a zároveň je plně klimatizován. Od pondělí do pátku v čase 10:30 – 14:00 si můžete vybrat z rozmanité nabídky hotových jídel a v v této době je celá restaurace nekuřácká.

Ubytování Mova penzion v Kadani okolí
Kadaň leží v severozápadních Čechách, jižním směrem od Chomutova. Západním směrem od města se zvedají vrcholky Krušných hor a jižním směrem Doupovských hor. Severním a západním směrem od města je oblast Mosteckých hnědouhelných dolů. Severním směrem od Kadaně pracuje tepelná elektrárna Pruméřov a východním směrem nedaleko města elektrárna Tušimice. Mezi městem a elektrárnou Tušimice je rozlehlý sad. Město Kadaň stojí na levém břehu řeky Ohře. U západního okraje města je na řece Ohři postavena vodní nádrž Kadaňský stupeň a nedaleko města východním směrem je vybudována Nechranická přehrada. Tato přehrada je určena k rekreačním účelům na jejích březích najdeme řadu chatových osad a na jižním břehu i několik kempů. Od západního okraje města se zvedají zalesněné stráně vrcholku Svatý Kopeček, na kterém byla postavena rozhledna.Sukova 1715
Kadaň
43201
Chomutov, Ústecký kraj
Zobrazit na mapě

Příjezdy: , odjezdy:

Poskytované služby

Informační službaDomácí mazlíčci, je poskytováno zdarma: NE (cena 100,00)Bezbariérový přístupPůjčovna DVD, nachází se přímo v hotelu: ANOParkoviště, nachází se přímo v hotelu: ANO, je poskytováno zdarma: ANOInternet, je poskytováno zdarma: ANONekuřácké prostředíCateringové službyTaxiÚschovna jízdních kolTenisový kurt, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1200 metrů)Fitness, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1500 metrů)Bowling, nachází se přímo v hotelu: ANOTělocvična/sportovní hala, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1200 metrů)Minigolf, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1000 metrů)Kino, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1200 metrů)RybolovRestaurace, nachází se přímo v hotelu: ANOZahrádka, nachází se přímo v hotelu: ANOInternetová kavárna, nachází se přímo v hotelu: ANOZimní sportyLetní sportyTuristikaSpa & wellnessPobyty s dětmiRybařeníBusinessPříroda


Údaje jsou přebírány z důvěryhodného zdroje, kde je aktualizuje přímo hotel. Dovolujeme si Vás upozornit na možnost rezervace ubytování přímo z webu KM.
Ubytování Kadaň : Penzion MOVA

Penzion MOVA

****
Penzion s restaurací MOVA je v docházkové vzdálenosti od historického centra města Kadaně. Město Kadaň je pro svůj historický význam a řadu dochovaných památek... Můžete si zahrát bowling na čtyřech profesionálních bowlingových drahách. Pro menší návštěvníky jsou dráhy vybaveny speciálními mantinely, kdy bowlingová koule nespadne do žlábku.
Ubytování Chbany : Holiday Centrum

Holiday Centrum


Nabídka využití rekreačního střediska s ubytování hotelového typu, restauraci s letní terasou, stylový salónek s krbem a sportovním areálem.
Ubytování Blatno : I. mlýn

I. mlýn


Pension s restaurací l. Mlýn se nachází v Bezručově údolí v Chomutově. Naleznete zde místo pro své sportovní aktivity /cyklistika, kolečkové brusle, turistika/. K pensionu vede cca 6 km dlouhá cyklostezka. Ale také místo k příjemnému odpočinku, protože pension je obklopen přírodou.
Ubytování Chomutov : Hotel Clochard

Hotel Clochard

***
Moderní hotel Clochard poskytuje ubytování v nekuřáckých jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích a pro náročnější klientelu jsou k dispozici Bussines suite.
Ubytování Chomutov : Wellness hotel Beethoven****

Wellness hotel Beethoven****

****
Luxusní rodinný hotel **** nabízí ubytování, wellness a špičkovou restauraci za nízké ceny!!!
Ubytování Chomutov : Hotel Mertin

Hotel Mertin

***+
Hotel Mertin nabízí luxusní ubytování v deseti jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích, vybavených nábytkem ve starožitném stylu. Svou polohou v centru  je vhodný pro služební cesty i romantické pobyty. Pro hotelové hosty je k dispozici infra sauna. Wifi, fittness, parkoviště střežené kamerovým systémem zdarma.


více ubytování
Připravil a provozuje Seal, s.r.o. © 2011. Autorská práva. kadan@kralovska-mesta.cz TOPlist